Preskočiť na obsah

Plán na perfektnú sobotu, samozber tekvíc v Zbehoch

Je to tu znovu! Milovníci tekvíc, pozor! V sobotu 23. septembra 2023 od 9:00 do 15:00 sa bude konať obľúbený samozber tekvíc, ktorý nájdete len kúsok od idylického levanduľového poľa v Zbehoch. Je to ideálna príležitosť, ako si vybrať tú najlepšiu tekvicu priamo z poľa a užiť si jedinečný deň v prírode.

REKLAMA

Najlepšie kuchynské pomôcky

REKLAMA

Tekvica podľa Vášho gusta

Nemusíte sa obávať, že by ste nemali z čoho vyberať. Samozber ponúka širokú škálu odrôd tekvíc, či už máte záujem o maslové tekvice v normálnej alebo mini verzii, obľúbené Hokkaido, či dokonca tekvice Jack o’Lantern, ktoré sú perfektné na vyrezávanie. Milovníci netradičných receptov si isto prídu na svoje pri odrodách ako sú špagetová tekvica či patizón.

Čo nezabudnúť?

Kto si chce urobiť samozber, nech nezabudne priniesť so sebou pár nevyhnutností: tašku alebo debničku na uloženie tekvíc, nožík na ich odrezanie a obuv vhodnú na chôdzu po poli.

Inšpirácia na Mikuláša

Adventné kalendáre s únikovou hrou - kúpite na Martinus.sk

Adventné kalendáre s únikovou hrou kombinujú tradičný koncept adventného kalendára so vzrušujúcim zážitkom únikovej hry. Tento nový trend prináša zábavný a interaktívny spôsob, ako spočítať dni do Vianoc.... Zobraziť viac

REKLAMA

Platobné podmienky a počasie

Zaplatiť budete môcť výhradne v hotovosti, takže nezabudnite pripraviť peniaze. Ak by nás však zradilo počasie, samozber sa jednoducho presunie na náhradný termín, takže vaša námaha nebude márna.

Ak teda hľadáte netradičný spôsob, ako stráviť víkendové dopoludnie a pritom si zaobstarať tekvice priamo od farmára, samozber tekvíc je tou správnou voľbou! Tešíme sa na vašu návštevu a prajeme príjemné zážitky pri výbere vašej vysnívanej tekvice.

REKLAMA

Vianoce prichádzajú!

Ozdobte si svoj domov nádhernými vianočnými prvkami pre sviatočnú sezónu. Držiaky na sviečky, jasličky, girlandy na dvere či stolové dekorácie a samozrejme neodmysliteľný vianočný stromček vytvoria tú pravú sviatočnú náladu. Keď vo vzduchu zavoňajú prvé vianočné koláče, všetko bude už dokonale vyzdobené a pripravené.

Video

Najčastejšie otázky o samozbere tekvíc

Kedy sa koná samozber tekvíc?

Samozber tekvíc sa tento rok koná v sobotu 23. septembra 2023 od 9:00 do 15:00.

Kde presne sa samozber uskutoční?

Pole s tekvicami nájdete kúsok od levanduľového poľa v Zbehoch. Adresa: Adresa Poľnofarma 479 95142 Zbehy.

Čo si mám priniesť so sebou?

Nezabudnite si so sebou priniesť tašku alebo debničku na uloženie tekvíc, nožík na ich odrezanie a vhodnú obuv pre chôdzu po poli.

Ako je to s platbou?

Platba je možná len v hotovosti, takže nezabudnite pripraviť dostatočnú sumu.

Čo sa stane v prípade zlého počasia?

V prípade nepriaznivých poveternostných podmienok sa samozber presunie na iný, náhradný termín.

Je samozber vhodný aj pre deti?

Áno, je to vynikajúca príležitosť pre rodiny s deťmi, ktoré si môžu vyskúšať zber tekvic priamo z poľa a zároveň sa pobaviť na čerstvom vzduchu.

Môžem si odniesť viac tekvíc?

Môžete si odniesť toľko tekvíc, koľko zvládnete uniesť a zaplatiť. Obmedzenia na počet tekvíc, ktoré si môžete odniesť, nie sú.

Kde sa môžem prihlásiť alebo získať viac informácií?

Väčšinou sa môžete prihlásiť priamo na mieste, ale pre aktuálne informácie odporúčame sledovať webovú stránku organizátora samozberu tekvíc.

Ako dlho trvá zber jednej tekvice?

Čas potrebný na zber jednej tekvice sa líši v závislosti od veľkosti a typu tekvice, ale všeobecne by to nemalo trvať dlhšie ako niekoľko minút.

REKLAMA
Ďalšie inšpirácie
Značky:

2 názory na “Plán na perfektnú sobotu, samozber tekvíc v Zbehoch”

Napíšte komentár k článku

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *