Preskočiť na obsah

Timi Strnálová vyhrala v súťaži Pečie celé Slovensko

V napínavom finále populárnej súťaže „Pečie celé Slovensko“ sa korunou pre víťazku pýši Timi Strnálová. Jej jedinečná a kreatívna práca v poslednom kole súťaže, v ktorom vytvorila 3D trojposchodovú tortu na tému cestovania, ju vyniesla na vrchol.

REKLAMA

Finále súťaže bolo definované kreatívnou výzvou, kde finalistky mali za úlohu vytvoriť trojposchodovú tortu na tému cestovania. Timi Strnálová, spolu s ďalšími finalistkami Luci Cimlovou a Mirkou Makajiovou, predstavila svoju originálnu koncepciu. Timi sa rozhodla pre kávovú príchuť svojej torty, ktorú doplnila o bohaté čokoládové dekorácie, čím vytvorila nielen vizuálne atraktívne, ale aj chuťovo pôsobivé dielo.

Finále obohatila prítomnosť Gevorga Avetisyana, ktorý priniesol cukrárkam technickú výzvu v podobe prípravy originálnej medovej torty. Timi Strnálová využila túto príležitosť na to, aby predvedla svoje umenie a technické zručnosti, čím posilnila svoju pozíciu v súťaži.

REKLAMA

Ďalšou úlohou bola príprava Cestovateľského koláča. Podľa slov porotkyne Jožky Zaukolcovej mal koláč spĺňať kritériá vhodné na cesty, vrátane hutného korpusu a ovocnej plnky, ktorá si zachováva kvalitu aj pri zvýšených teplotách. Timi preukázala svoju schopnosť prispôsobiť sa tejto výzve a predstavila koláč, ktorý bol nielen praktický, ale aj neodolateľne chutný.

Timi Strnálová sa svojím víťazstvom v súťaži „Pečie celé Slovensko“ dokázala, že v cukrárskej tvorbe ide o spojenie kreativity, technických zručností a inovácií. Jej schopnosť vytvoriť unikátne a chutné cukrárske výtvory ju oprávnene zaradila medzi najlepších cukrárov na Slovensku. Jej víťazstvo je nielen osobným úspechom, ale aj inšpiráciou pre ostatných, ktorí sa venujú cukrárskej tvorbe.

Ďalšie inšpirácie

Napíšte komentár k článku

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *