Preskočiť na obsah

V novej knihe Hladná furt 3 nájdete rýchle a jednoduché recepty na Vianoce

Ako často vás prepadne hlad uprostred dňa a nemáte ani myšlienku, čo by ste si mohli rýchlo pripraviť? S touto knihou sa také momenty stanú minulosťou. S názvom Hladná furt 3 prichádza nová kuchárska kniha, ktorá je skutočnou záchranou pre všetkých, ktorí často nemajú čas alebo inšpiráciu na varenie.

Prvá polovica knihy prináša viac ako 60 receptov, ktoré sú navrhnuté s ohľadom na jednoduchosť prípravy a dostupnosť surovín. Či už potrebujete rýchly obed, večeru alebo len niečo na zakusnutie, tieto recepty sú perfektným spoločníkom pre tých, ktorí nemajú čas postávať v kuchyni hodinami.

[sc name=“reklama_1″ ][/sc]

A čo je na tom najlepšie? Všetky recepty sú pripravené z bežne dostupných a jednoduchých surovín, takže nemusíte behať po špeciálnych obchodoch alebo hľadať zriedkavé ingrediencie.

No a teraz prichádza skutočný klenot tejto knihy. Keď ju otočíte, objavíte úplne nový svet v podobe vianočnej kuchárskej knihy. Viac ako 60 sladkých aj slaných receptov vám ponúka širokú škálu možností, ako oživiť váš vianočný stôl. Od tradičných pokrmov až po nové inovatívne nápady, táto kniha je vašim sprievodcom k chutným a pohodovým Vianociam.

S 130 receptami na celkovo 304 stranách je Hladná furt 3 komplexným kulinárskym sprievodcom pre celý rok. Tak neváhajte a nechajte sa inšpirovať touto jedinečnou knihou, ktorá je nielen praktická, ale aj vizuálne pútavá. Skvele sa hodí ako darček alebo ako doplnok do vašej vlastnej knižnice.

[sc name=“reklama_end“ ][/sc]
Ďalšie inšpirácie