Preskočiť na obsah

Recepty na špagety s omáčkou, jednoduché špagety

Recepty na špagety s omáčkou, jednoduché špagety

Špagety sú klasické a obľúbené jedlo mnohých rodín a jednou z hlavných súčastí tohto jedla sú omáčky. Práve omáčky robia špagety takými rozmanitými a unikátnymi. Tu je niekoľko jednoduchých receptov na omáčky na špagety, ktoré môžete skúsiť. Nájdete tu napríklad bolonské špagety, špagety s paradajkovou omáčkou, špagety so syrovou omáčkou, špagety so špenátom, špagety s cuketou a paradajkami a rôzne iné chutné omáčky na špagety.

REKLAMA

Kuchárska kniha týždňa

Cukráreň Petry Tóthovej - kúpite na Martinus.sk

Pripravte si sladkosti na úrovni francúzskych cukrární! Petra Tóthová, odborná porotkyňa z populárneho programu Pečie celé Slovensko, vás zasvätí do sofistikovanej techniky cukrárskeho remesla... Zobraziť viac

Špagetové recepty

Videorecept na jednoduché omáčky na špagety

Najčastejšie otázky o jednoduchých omáčkach na špagety

Čo sú jednoduché omáčky na špagety?

Jednoduché omáčky na špagety sú omáčky, ktoré sa dajú pripraviť rýchlo a ľahko, často s použitím iba niekoľkých základných surovín.

Aké sú príklady jednoduchých omáčok na špagety?

Niektoré príklady jednoduchých omáčok na špagety zahŕňajú Aglio e Olio (cesnak a olivový olej), Pesto (bazalka, parmezán, piniové orechy, cesnak a olivový olej), Napoletana (paradajky, cibuľa, cesnak a bylinky) a Carbonara (vajcia, syr a pancetta alebo slanina).

Aké sú výhody prípravy jednoduchých omáčok na špagety?

Jednoduché omáčky na špagety sú rýchle a jednoduché na prípravu, sú ekonomické a dajú sa prispôsobiť podľa individuálnych preferencií a dostupných surovín.

Ako môžem obohatiť jednoduché omáčky na špagety?

Jednoduché omáčky na špagety môžete obohatiť pridaním ďalších ingrediencií, ako sú rôzne druhy syra, zeleniny, mäsa alebo morských plodov.

Môžem jednoduché omáčky na špagety zamraziť na neskoršie použitie?

Áno, mnoho jednoduchých omáčok na špagety sa dá zamraziť a použiť neskôr. Napríklad pesto alebo omáčka Napoletana sa dajú zmraziť v malých porciách a potom jednoducho ohriať, keď sú potrebné.

REKLAMA
50x hodnotené
Ďalšie inšpirácie
Značky:

1 názor na “Recepty na špagety s omáčkou, jednoduché špagety”

  1. Pingback: Recepty s paradajkami, ako využiť túto letnú pochúťku na maximum 2023 | Svetové recepty

Napíšte komentár k článku

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *