Preskočiť na obsah

Pečie celé Slovensko, 100 vybraných receptov z 2. série nájdete v novej knihe

Po obrovskom úspechu druhej série relácie Pečie celé Slovensko, ktorú vysielala RTVS od októbra 2022, prichádza na trh nová kniha, ktorá ponúka najlepšie recepty z tejto obľúbenej súťaže.

Za desať týždňov, v ktorých sme sledovali dvanásť amatérskych pekárov a pekárok, sme boli svedkami neuveriteľnej kreativity, odhodlania a zručnosti vytvárania sladkých a slaných delikates. Napriek obrovskému stresu z kamerami, ktoré ich neustále sledovali, nárokom na inovatívne riešenia a časovým obmedzeniam, súťažiaci predviedli výnimočné kulinárske skvosty.

[sc name=“reklama_1″ ][/sc]

A práve najzaujímavejšie a najchutnejšie recepty z celkovo 150 predstavených v priebehu súťaže nájdete v tejto novej knihe. Môžete sa tešiť na fantastické varianty koláčov na plechu, palacinkových tort, rôznych druhov tiramisu, moderných dezertov, ale aj slaných pochúťok ako sú plnené rolády, košíčky alebo klasické chlebíčky. Milovníci sladkého nebudú sklamaní ani pri kapitole o candybaroch a cupcakes.

Zobraziť viac o knihe

Každý recept je detailne rozpísaný s jasným postupom, doplnený kvalitnými fotografiami hotových výrobkov. A keďže ste tieto lahôdky videli vytvárať na vlastné oči v televízii a zároveň vám hrali chuťové poháriky, môžete byť istí, že pri správnom postupe vás čaká rovnaký gurmánsky zážitok aj doma. Vďaka tejto knihe sa môžete pustiť do pečenia s istotou, že aj vám sa podarí vytvoriť tieto skvosty.

Nenechajte si ujsť túto jedinečnú príležitosť stať sa skutočným domácim pekárom a pohostením prekvapiť vašich blízkych!

[sc name=“reklama_end“ ][/sc]
Ďalšie inšpirácie