Preskočiť na obsah

Grilovaný Hot dog 3x inak

Grilovaný hot dog 3x inak je lahodná a kreatívna variácia klasického hot dogu, ktorá vám ponúka trojicu vynikajúcich dresingov. Táto jednoduchá, no chutná kombinácia prinesie nový rozmer do vášho obľúbeného rýchleho jedla. Pripravte si plný chrumkavý chlebík s výdatným klobásou a jednoducho zvoľte jeden zo troch originálnych dresingov, ktoré dodajú hot dogu výnimočnú chuťovú paletu.

Grilovaný hot dog 3x inak s týmito troma dresingmi je skvelou voľbou pre tých, ktorí sa radi pohrávajú s chuťami a objavujú nové kombinácie. Nech už si vyberiete akýkoľvek z týchto dresingov, výsledkom bude hot dog, ktorý vás prekvapí a očarí svojou jedinečnou chuťou. Pripravte sa na chrumkavý zážitok plný rozmanitosti a výrazných chutí s týmto originálnym receptom.

[sc name=”reklama_1″ ][/sc]

Ingrediencie na grilovaný Hot dog

Grilované hot dogy

Dresing z uhoriek a cibule

Pikantný chrenový dresing

Chilli dresing

[sc name=”reklama_2″ ][/sc]

Postup prípravy grilovaného Hot dogu

Príprava Hot dogu

Párky ugrilujeme z každej strany, kým nebudú mať na sebe jemne zuhoľnatené mriežky od grilu (4 – 5 minút). Rožky alebo pečivo môžeme tiež ugrilovať jemne do chrumkava.

Dresing z uhoriek a cibule

 V mise zmiešame na drobno nakrájané uhorky, bielu cibuľku, nasekanú petržlenovú vňať s horčicou. Osolíme a okoreníme podľa chuti. Lyžičkou nanesieme na grilovaný párok v rožku.

Pikantný chrenový dresing

Chren nastrúhame a prebytočnú vodu vyžmýkame. Pridáme kyslú smotanu, biely vínny ocot, majonézu, cukor a poriadne premiešame. Potom pridáme na pásiky nakrájanú fialovú kapustu, nadrobno nakrájanú cibuľku, postrúhanú mrkvu a kôpor. Osolíme, okoreníme a necháme za občasného miešania postáť asi 15 minút. Lyžičkou nanesieme na grilovaný párok v rožku.

Chilli dresing

Do malého hrnca dáme biely vínny ocot, cukor, koriander, soľ a privedieme do varu. Odstránime z ohňa a pridáme nakrájanú chilli papričku a červenú cibuľu. Necháme za občasného premiešania postáť aspoň 30 minút. Lyžičkou nanesieme na grilovaný párok v rožku.

[sc name=”reklama_3″ ][/sc]

Videorecept na grilovaný Hot dog

Najčastejšie otázky o grilovanom Hot dogu

Aké ingrediencie budem potrebovať na prípravu Grilovaného Hot dogu 3x inak?

Na prípravu Grilovaného Hot dogu 3x inak budete potrebovať nasledujúce ingrediencie: chlebíky na hot dogy, kvalitné klobásy, dresing z uhoriek a cibule, pikantný chrenový dresing, chilli dresing, a ďalšie prípadné ingrediencie podľa preferencií (napr. cibuľa, nakladané uhorky).

Ako si správne grilovať klobásy pre Hot dogy?

Klobásy na Hot dogy sa spravidla grilujú na grile alebo panvici. Pred grilovaním ich môžete na povrchu nakrájať v podobe kríža, čo pomôže rovnomerne grilovať a dosiahnuť pekný vzhľad. Grilujte ich na stredne vysokom ohni, častejšie ich obracajte a nechajte ich grilovať, kým nezískajú peknú zlatohnedú farbu.

Môžem použiť iné prílohy a doplnky k Grilovanému Hot dogu 3x inak?

Samozrejme! Okrem dresingov môžete pridať ďalšie prílohy a doplnky podľa svojich preferencií, ako napríklad nakrájanú cibuľu, nakladané uhorky, syr, kyslú kapustu, šalátové listy, čili papričky a podobne. Vytvorte si svoju vlastnú kombináciu, ktorá vám bude najviac chutiť.

Ako si môžem prispôsobiť chuť Grilovaného Hot dogu 3x inak?

Chuť Grilovaného Hot dogu 3x inak môžete prispôsobiť podľa svojich preferencií pridávaním alebo upravovaním množstva jednotlivých dresingov. Ak máte radi pikantnejšie chute, môžete pridať viac pikantného chrenového dresingu alebo chilli dresingu. Naopak, ak preferujete jemnejšiu chuť, môžete viac zdôrazniť dresing z uhoriek a cibule. Experimentujte a vytvorte si svoju vlastnú chuťovú kombináciu.

[sc name=”reklama_end” ][/sc]
Ďalšie inšpirácie

Napíšte komentár k článku

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Skip to content